Strona główna arrow Władze LGD
Logowanie





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Menu główne
Strona główna
O LGD
Obszar LGD
Dane teleadresowe
Władze LGD
Biuro LGD
Do pobrania
Walne Zebranie Członków
Członkowie LGD
Gelerie foto
LSR 2014-2020
1. LSR
2. Umowa ramowa
3. Kryteria
4. Plan działania
5. Plan komunikacji
6. Plan szkoleń
7. Nabory wniosków
8. Wyniki naborów
9. Doradztwo
10. Konsultacje LSR
11. Środki na LSR
12. Animacja
13. Zestawienie rzeczowo-finansowe
LSR 2007-2013
Aktualności
O projekcje
PROW 2007-2013
RLKS 2014-2020
Leader
MINROL
Procedury wyboru operacji
Kryteria oceny operacji
Działania
Konkursy dz. 413 Wdrażanie LSR
Wnioski
Forum dyskusyjne
Zapytania ofertowe
Zestawienia rzeczowo-finansowe
Warto zobaczyć
Gospodarstwa agroturystyczne
Kultura sport
Przyroda
Turystyka
PPL+ Schemat II
Zestawienie rzeczowo - finansowe z realizacji projektu
Informacja o postępach realizacji projektu
Projekty
Doradztwo o funduszach UE
Zdobądz nowe kwalifikacje
Kurs kosmetyczny i stylizacji paznokci
Biuletyny z projektu "Wiedząc więcej - można więcej"

Władze LGD PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
01.06.2009.
         

     Skład Zarządu LGD:

1. Marcin Pilarski - Prezes 

2. Anna Bochen - Wiceprezes

3. Halina Chrzanowska - Skarbnik

4. Monika Wróbel - Sekretarz

5. Jacek Zyglewicz - członek Zarządu

 


     Skład Rady LGD:

 

  1. Krzysztof Wypij – sektor publiczny (mieszkaniec obszaru)- Gmina Chełmno

  2. Andrzej Rodziewicz – sektor publiczny- Gmina Grudziądz

  3. Halina Kowalkowska – sektor publiczny (mieszkaniec obszaru)- Gmina Gruta

  4. Adam Kocioł – sektor gospodarczy (mieszkaniec obszaru)- Gmina Stolno

  5. Krzysztof Klucznik – sektor gospodarczy (mieszkaniec obszaru)- Gmina Grudziądz

  6. Katarzyna Rembisz – Wiśniewska - sektor gospodarczy (mieszkaniec obszaru)- Gmina Świecie nad Osą

  7. Agnieszka Sankiewicz - Hachaj – sektor gospodarczy (mieszkaniec obszaru)- Gmina Lisewo

  8. Bartosz Lewandowski - sektor społeczny (mieszkaniec obszaru)- Miasto i Gmina Radzyń Chełmiński

  9. Anna Jaranowska – sektor społeczny (mieszkaniec obszaru)- Gmina Rogóźno

  10. Anna Szatkowska – sektor społeczny (mieszkaniec obszaru)- Gmina Płużnica

  11. Czesław Atamańczuk – sektor społeczny (mieszkaniec obszaru)- Gmina Łasin

 


     Skład Komisji Rewizyjnej:

1.  Mirosława Tomasik  - Przewodniczący Komisji
2.  Marzenna Szpręglewska - Wiceprzewodniczący Komisji
3.  Ewa Kocioł - Członek Komisji

4. Magdalena Polińska - Członek Komisji.


Zmieniony ( 30.12.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Osoby online
Statystyki wizyt
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj205
mod_vvisit_counterWczoraj305
mod_vvisit_counterBieżący tydzień1264
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc6792
mod_vvisit_counterRazem655596
Partner Wspierający LGD
PROW 2007-2013
PROW 2014-2020
KONSULTACJE
Fundusz Wyszehradzki
Rejestracja produktów regionalnych
Inicjatywy Obywatelskie
Tradycyjne chleby
Produkt lokalny
Produkt lokalny
Wieś tematyczna